Aktuálně 51292 nabídek práce!

Nabídka práce: *DĚLNÍK/DĚLNICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV, Prostějov

Pozice:
*DĚLNÍK/DĚLNICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV
Zaměstnavatel:
Kojetínská prefa s.r.o.
IČO:
06816789
Oblast (okres, kraj):
Prostějov
Obor práce:
Stavebnictví
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
21300
Popis práce:

CZ-ISCO 93130. Bližší informace sdělí paní Koldová, tel. 775 715 081 (volat v rozmezí 8:00-17:00 hod.), e-mail: kojetinskaprefa@seznam.cz. Pracovní doba: Po-So pružná pracovní doba v rozmezí 7:00-17:00 hod. Pracoviště: okres Prostějov.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B výhodou.
Náplň práce: zednické práce (zdění, obklady, dlažby, nosné zdivo, příčkové zdivo), venkovní práce (venkovní dlažby, parkoviště, chodníky), přípojky inženýrských sítí (elektro, vodovod, kanalizace atd.), výměna výplní otvorů (okna, dveře, zárubně), základové konstrukce, betonáž, montáž bednění/lešení.
Nabízíme: pracovní poměr minimálně na 2-3 roky s možností prodloužení.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Kateřina Koldová
Telefon:
775 715 081
Počet zobrazení inzerátu:
1634×